Sprzęt AGD

Wyposażenie kuchni w urządzenia AGD polega obecnie na dobieraniu funkcjonalności do potrzeb użytkowników.

Czy to lodówki, czy piekarniki lub płyty grzejne, każdy markowy produkt ma wiele udogodnień oraz rozwiązań, które znacznie usprawniają codzienne czynności. Urządzenia te są jednocześnie energooszczędne, zatem koszt zakupu zwraca się w trakcie użytkowania.

W CPTI doradzamy, co wybrać, aby w Twoim domu lub firmie zagościły modele wysokiej jakości.

sklep AGD

O sprzęcie idealnie dopasowanym

Dawniej sprzęt AGD kojarzony był głównie z podstawowym wyposażeniem kuchni, obecnie to również klimatyzatory, wyciskarki wolnoobrotowe i wiele więcej. Odpowiednio zaopatrzony sklep wystarczy do zrealizowania całej listy zakupów lub nabycia pojedynczych urządzeń.

CPTI pośredniczy w takich zakupach, zapewniając również doradztwo na etapie podejmowania decyzji przez Klientów. Białostoczanie i mieszkańcy innych miast wielokrotnie zwracali się do nas (między innymi przy okazji zakupu komputerów, tabletów, serwerów) z pytaniami o urządzenia gospodarstwa domowego, dlatego również takie działania są w gamie naszych usług.

Gdy potrzebujesz urządzeń do:

9

kuchni

możesz wybierać spośród bogatego asortymentu chłodziarek, zamrażarek, płyt grzejnych (od gazowych z klasycznymi palnikami po indukcję lub nowości typu gaz pod szkłem), piekarników (tradycyjnych lub z konwekcją), zmywarek, okapów,

9

łazienki

wybieraj spośród pralek, suszarek, pralko-suszarek; tutaj, tak jak w każdym z punktów tej listy, dostępne są urządzenia wolnostojące i do zabudowy, zatem niezależnie od wystroju pomieszczeń i obecnych w nich mebli, znajdziesz dopełnienie całości;

9

dbania o higienę oraz urodę

Twoim sprzymierzeńcem są między innymi golarki męskie, depilatory, szczoteczki elektryczne do zębów, prostownice i karbownice do włosów, a także masażery, które pomogą zrelaksować się po ciężkim dniu;

9

sprzątania całego domu

wybieraj spośród odkurzaczy klasycznych i bezworkowych, elektrycznych myjek do okien, parownic; to rozwiązania, dzięki którym znacznie skrócisz czas sprzątania i utrzymasz porządek na dłużej.

Do tej kategorii należy w zasadzie wszystko, czego używasz w domu, poza komputerem, tabletem, telefonem.

Zdalne sterowanie – w tej kwestii również pomoże CPTI

Atutem współczesnego sprzętu AGD jest możliwość kontroli jego działania przez komputer oraz urządzenia mobilne. Nie dziwi już możliwość uruchomienia piekarnika albo pralki, gdy jesteś w pracy, albo włączenia odkurzacza automatycznego, który pod nieobecność domowników odkurzy wszystkie lub wybrane podłogi. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać pożądany efekt.

Jedynym problemem bywa brak kompatybilności telefonu lub tabletu albo inne usterki, które sprawiają, że dana aplikacja nie działa prawidłowo. W tej kwestii możesz zwrócić się do nas, ponieważ naszą domeną jest naprawa:

Prawidłowe funkcjonowanie pozwoli sprawnie zarządzać domem lub firmą. Tak w przypadku pojedynczych urządzeń, jak i zaawansowanych systemów, zwanych inteligentnymi domami, odpowiednie sterowanie lub automatyzacja całości daje pełnię komfortu, pozwala oszczędzać czas, zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

AGD Białystok

Sprzedaż AGD na miarę XXI wieku

Klienci słusznie wymagają minimum formalności zakupowych oraz komplet informacji o zakupionych sprzętach. To standard, który zapewniamy pośrednicząc w sprzedaży AGD, RTV i szeroko pojętego wyposażenia domów, firm, instytucji. Dotychczasowe, a także obecne realizacje na terenie Białegostoku stanowią dobry przykład zasadności takich działań; zadowoleni użytkownicy to najlepsza forma rekomendacji.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego lub do naszego biura. Szczegóły znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

CPTI Sp. z o.o.

ul. Żurawia 71 lok. 2.07

15-540 Białystok

NIP: 966 212 81 00

REGON: 382637075

KRS: 0000773389