Elektronika

Współczesny sklep z elektroniką daje możliwość poznania wielu modeli i opcji danego urządzenia przed podjęciem decyzji o zakupie.

Ważne jest przy tym profesjonalne doradztwo, ponieważ mnogość rozwiązań sprawia, że łatwo przeoczyć poszczególne kwestie wybierając komputer, laptop czy telewizor do domu lub firmy.

W CPTI zajmujemy się również sprzedażą najnowocześniejszczego sprzętu wraz z wszechstronną obsługą zakupową – przedstawiamy pełną gamę możliwości w oparciu o konkretne potrzeby, aby zakupy Klientów były zawsze udane.

Sprzedaż elektroniki w nowoczesnym wydaniu

Zakładając, że elektroniką można nazwać wszystko, co bazuje na działaniu określonych podzespołów, do tej grupy zalicza się wiele urządzeń oraz systemów z różnych dziedzin – od IT po wyposażenie domowej kuchni. Programatory znajdujące się w największych serwerowniach, ale i w kinie domowym czy piekarniku są na tyle powszechne, że w sprzedaży uznawane za oczywistość.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów z Białegostoku oraz innych miast oferujemy:

komputery

dotyczy to zarówno wersji, które będą używane sporadycznie przez Ciebie i pozostałych domowników, jak również urządzeń o najwyższych parametrach z solidną mocą obliczeniową;

laptopy

standardowe laptopy ze zintegrowaną klawiaturą, a także wersje „2w1”, gdzie klawiaturę możesz odłączyć i korzystać z ekranu dotykowego w formie tabletu; zyskujesz wtedy jeszcze większą mobilność;

serwery

w obecnej gamie ofertowej znajdują się i pojedyncze niewielkie serwery na użytek domowy, i urządzenia, na bazie których można stworzyć obszerną serwerownię dla wielu stanowisk pracy;

RTV

telewizory, kina domowe, sprzęt audio odtwarzacze video (Blu-ray, multimedialne, DVD) są obecnie urządzeniami wielofunkcyjnymi za sprawą dostępu do Internetu, czy możliwości działania w sieci domowej LAN;

AGD

tutaj także stawiamy na wszelkie innowacje łącznie z możliwością zdalnego sterowania, programowania systemu i czasu pracy; najlepsze sprzęty to te niemal bezobsługowe, oszczędzające Twój czas.

Współpraca z CPTI może oczywiście znacznie przekraczać zakres takich zakupów. Mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, aby zająć się podłączeniem i konfiguracją poszczególnych sprzętów i połączeniem ich w określony system (na przykład komputery + serwer, telewizor + zestaw kina domowego).

Więcej korzyści dla domu i firmy

Sprzedażą elektroniki zajmujemy się na tyle długo, żeby wiedzieć, że niemal każdego tygodnia rynek wypełniany jest przez mniej lub bardziej wartościowe nowości. Przekonuje się o tym każdy, kto potrzebuje wyposażyć nowy dom lub biuro albo planuje zmianę dotychczasowych urządzeń na nowsze. Warto wtedy pamiętać o kilku kwestiach.

1. Wielkość urządzenia ma istotne znaczenie

Kusząca jest perspektywa kupowania sprzętów największych, czyli szerokokątnego monitora, telewizora powyżej 70 cali czy kilkusekcyjnego piekarnika, lecz wcześniej należy ocenić, czy sprzęt nie będzie zbyt duży względem pomieszczenia, w którym się znajdzie.

2. Są funkcje, za które nie zawsze warto dopłacać

Przykład: technologia 3D w telewizorach. Doceniamy wyjątkowe efekty wizualne, znane jeszcze kilka dekad temu wyłączne z kina, niemniej obecnie tworzonych jest niewiele filmów 3D oraz odpowiednich kanałów. Podobnie sterowanie głosem – jeżeli nie będziesz go używać, warto wybrać tańszy model.

3. Klasa energetyczna z myślą o przyszłości

Na tym nie warto oszczędzać przy zakupie, aby docelowo oszczędzić podczas użytkowania. Sprzęty określane jako energooszczędne należą do klasy A+++, i te są dodatkowo przyjazne środowisku (niższe zużycie energii), natomiast miano bardzo energochłonnych ma klasa F.

elektronika Białystok

Sklep z elektroniką w Białymstoku

Kupno komputera czy telewizora nie powinno wiązać się z przypadkową wizytą w sklepie z elektroniką, ponieważ należy przynajmniej w minimalnym stopniu poznać właściwości kilku różnych modeli, aby wybrać odpowiednią wersję.

Popularność doradztwa przedsprzedażowego CPTI pokazuje nam, że mimo nieograniczonego dostępu do Internetu, Klienci nadal potrzebują takich usług. To dobry trend, ponieważ świadomy zakup jest początkiem udanego użytkowania.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

CPTI Sp. z o.o.

ul. Żurawia 71 lok. 2.07

15-540 Białystok

NIP: 966 212 81 00

REGON: 382637075

KRS: 0000773389