Pomoc zdalna informatyka

Wszechstronność pomocy IT w stałej współpracy i doraźnie

Pomoc IT jest pojęciem szerokim, obejmującym wiele dziedzin życia codziennego oraz prowadzenia firm. Klienci świadomi tego, jakie możliwości daje profesjonalna obsługa systemów oraz komputerów, chętnie wybierają współpracę ze specjalistami dla własnego komfortu, bezpieczeństwa oraz z myślą o rozsądnym gospodarowaniu budżetem. Na szczególną uwagę zasługuje przy tym pomoc zdalna informatyka, ponieważ niesie ze sobą szereg dodatkowych profitów.

pomoc zdalna IT

Wygoda w nowoczesnym wydaniu

O pomocy informatyka można mówić zarówno w kontekście outsourcingu IT, jak również pojedynczych zleceń. Jest to zatem usługa bez restrykcyjnych warunków i korzystać z niej możesz na zasadach, które przyczynią się do oszczędności:

9

czasu

wystarczy jeden telefon lub mail do CPTI, aby nasz specjalista połączył się zdalnie z Twoim komputerem; w szerszym kontekście może to być również połączenie kolejno z wieloma komputerami, aby zaktualizować oprogramowanie czy konfigurację poczty;

9

środków

nie tworzysz dodatkowego miejsca pracy w Twojej firmie, jeżeli nie ma takiej potrzeby; obsługa IT może być wykonywana dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz, a okresy „bezobsługowe” to również brak wydatków na usługi informatyczne;

9

zasobów ludzkich

zamiast delegowania własnych pracowników (z działów niezwiązanych z informatyką) do obsługi komputerów i napraw awarii, wybierasz profesjonalistów, którzy szybko i sprawnie zdiagnozują problem, a następnie wykonają naprawę.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w Białymstoku, czy w innym dowolnym mieście, z nami rozwiążesz wszelkie problemy dotyczące oprogramowania i sprzętów.

Pomoc zdalna IT – szeroka gama usług, nieliczne wyjątki

Rozważając potencjał rozwiązania, warto mieć świadomość, że są to usługi informatyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i dla największych przedsiębiorstw z obszernymi serwerowniami. Mówiąc obrazowo: niezależnie od tego, czy przypadkowo został usunięty z dysku plik Word na Twoim domowym komputerze, czy aktualizacji oprogramowania wymaga kilkadziesiąt komputerów na stanowiskach pracy w Twojej firmie, jesteśmy do dyspozycji.

Możesz powierzyć nam między innymi:

9

naprawę sprzętu elektronicznego od starszych telefonów po najnowsze komputery i tablety,

9

odzyskiwanie danych z dysku, laptopa, telefonu,

9

szeroko pojęte działania informatyczne, w tym obsługę serwerów,

Opcja połączeń zdalnych nie obejmuje jedynie kilku sytuacji, mianowicie:

9

dobór sprzętów i wyposażenia dodatkowego z dziedziny IT.

9

gdy nośnik danych został uszkodzony, więc konieczna jest jego fizyczna naprawa,

9

gdy w/w uszkodzony nośnik (twardy dysk, karta pamięci, ale też pendrive, aparat fotograficzny i inne) zawiera dane, które należy odzyskać, co wiąże się z wykonaniem jego fizycznej kopii,

9

kiedy działania mają dotyczyć podłączenia sprzętów w Twoim domu lub firmie, montażu serwerowni, sprawdzenia i naprawy gniazd monitorów, komputerów, laptopów oraz urządzeń, których uszkodzenia wykluczają połączanie.

Jednak i wtedy wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów – przyjeżdżamy pod wskazany adres, gotowi do podjęcia działań.

zdalna pomoc informatyka

Wysoki poziom bezpieczeństwa danych

Ze zdalną pomocą informatyka wiąże się zaufanie, którym obdarzysz firmę przejmującą na siebie określone prace. Z CPTI w Białymstoku masz pewność, że zabezpieczymy odpowiednio wszelkie dane przechowywane przez Ciebie i Twoich pracowników na komputerach, laptopach, urządzeniach przenośnych. Jednocześnie sami przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz poufności, więc mając określone uprawnienia, korzystamy z nich wyłącznie w celach związanych z wcześniejszymi ustaleniami odnośnie konkretnej współpracy.

Wykonując usługę zawsze używamy kanału szyfrowanego, uniemożliwiając osobom trzecim „podsłuch” lub przechwycenie poufnych danych.

Rozwiązania cenione w Polsce i na świecie

Długoletnia historia usług tego typu sprawia, że usługodawcy z branży informatycznej mogą w oparciu o doświadczenia stale usprawniać metody oraz systemy do obsługi zdalnej firm i osób prywatnych. Czas jest wartością nadrzędną, a dzięki nam możesz mieć go więcej i spędzić tak jak chcesz, bez jeżdżenia do serwisu, szukania kontaktów, sprawdzania ofert. Najlepszą rekomendacją takiej formy współpracy są opinie zadowolonych Klientów z Białegostoku i nie tylko.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

CPTI Sp. z o.o.

ul. Żurawia 71 lok. 2.07

15-540 Białystok

NIP: 966 212 81 00

REGON: 382637075

KRS: 0000773389