Serwis i naprawa laptopów

Naprawa laptopów w profesjonalnym wydaniu

Prowadząc Centrum Pomocy Techniczno-Informatycznej w Białymstoku podejmujemy się realizacji zleceń dotyczących laptopów, które wymagają naprawy samego sprzętu, ale również oprogramowania. Serwis może być przeprowadzony w naszej siedzibie, a także pod wskazanym adresem – na przykład w Twoim domu lub w firmie, co znacznie usprawnia obsługę poszczególnych zleceń.

Naprawa laptopów

Klasyczne laptopy i ich odmiany, które naprawiamy

Naprawa wielu modeli z poszczególnych grup sprzętowych, co w praktyce oznacza, że do CPTI możesz przynieść dowolne urządzenie.

9

Standardowy model z systemem Windows

Najpowszechniejsza wersja wśród użytkowników, którzy korzystają z tego samego sprzętu od kilku lat, ale jest chętnie wybierana także w nowych odsłonach.

9

Ultrabook

Nazwa utworzona przez markę Intel, natomiast używana obecnie również przez inne brandy o światowej renomie, w tym Apple, Microsoft, Huawei, LG. Lekki za sprawą kompaktowych podzespołów, a do tego energooszczędny.

9

Wersja 2 w 1

Połączenie laptopa i tabletu, czyli wersja z możliwością odłączania klawiatury. Standardem jest tutaj dotykowy ekran o wysokim stopniu czułości za sprawą zaawansowanych technologicznie sensorów zamontowanych w wyświetlaczu.

Nasze dotyczą również naprawa tabletów, notebooków.

Kiedy warto zgłosić się do serwisu komputerowego

Niepokojące działanie laptopa wiąże się w rzeczywistości z wieloma symptomami, które należy zgłosić usługodawcy. Będziesz potrzebować pomocy, gdy urządzenie:

9

pracuje głośno wkrótce po uruchomieniu i przez cały czas użytkowania – oznacza to zwykle przeciążony lub uszkodzony układ chłodzenia,

9

zniekształca obraz (tekst, elementy graficzne i inne) – problemem może być uszkodzony układ graficzny lub inne elementy związane z matrycą,

9

obraz jest niewidoczny pod światło lub nie można go rozjaśnić – konieczna może być wymiana świetlówki matrycy na nową,

9

nie odtwarza dźwięku lub słychać trzaski i szumy – wiąże się to na przykład z uszkodzonymi głośnikami, awarią przewodów lub karty dźwiękowej,

9

nie włącza się lub nie ładuje baterii – to objaw uszkodzonej baterii, zasilacza, ale również potencjalny problem z kontrolerem klawiatury (KBC) czy nawet płytą główną.

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy, skontaktuj się z CPTI lub odwiedź nasze biuro. Ważne, aby zareagować w porę, ponieważ dalsza praca na takim urządzeniu prowadzi zazwyczaj do pogłębienia usterki.

Naprawiamy sprzęt, oferujemy konserwację, aktualizujemy oprogramowanie

Szeroko pojęty serwis dotyczy również prac dotyczących konfiguracji i aktualizacji systemu, czyszczenia sprzętu (na przykład czyszczenie układu chłodzenia), regulacji poszczególnych ustawień. Cykliczna usługa konserwacji jest najlepszą formą dbania o laptopa i optymalizowania jego pracy. To ważne zwłaszcza, gdy jest on często używany, a dla Ciebie ma znaczenie sprawność systemu jako całości, jakość obrazu, czystość dźwięku.

Jednorazowa lub stała współpraca z CPTI Białystok to możliwość:

9

skorzystania z profesjonalnej naprawy w rozsądnej cenie,

9

zamówienia usług z odbiorem i dowozem sprzętu przez naszych pracowników,

9

zlecenia prac wieloetapowych, na przykład:

  • pomoc w doborze urządzeń do Twojego domu lub firmy,
  • instalacja systemów operacyjnych, programów i aplikacji,
  • usługi serwisowe dotyczące sprzętu i oprogramowania,
  • prace konserwacyjne dotyczące również serwera,
9

uzyskania fachowej porady dotyczącej wszelkich kwestii związanych z laptopami.

serwis laptopa

Serwis komputerowy – reaguje szybko, przeprowadza niezbędne działania.

O naprawie laptopów porozmawiaj z serwisantem

Wiedza dotycząca poszczególnych urządzeń sprawia, że naprawę laptopów przeprowadzamy zawsze z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa, w tym również zabezpieczając wszelkie dane. Pracujemy w Białymstoku, a na życzenie Klientów realizujemy zlecenia również w innych miastach. Skontaktuj się z nami – zapraszamy.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

CPTI Sp. z o.o.

ul. Żurawia 71 lok. 2.07

15-540 Białystok

NIP: 966 212 81 00

REGON: 382637075

KRS: 0000773389