Sprzęt RTV

 

Współpracując z Klientami w kwestiach szeroko pojętej elektroniki, polecamy również innowacyjne urządzenia RTV, które z powodzeniem spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Dawniej z tego rodzaju sprzętem kojarzył się głównie telewizor, obecnie to również zaawansowane systemy do użytku domowego, rozwiązania multifunkcjonalne, połączenia, które wcześniej znane były głównie z kin lub imprez masowych.

sprzedaż sprzętu RTV

O RTV porozmawiaj ze specjalistami

Chociaż w każdym punkcie sprzedaży możesz liczyć na fachowe doradztwo, z naszą pomocą możesz dodatkowo wyposażyć swój dom lub firmę we wszystkie niezbędne urządzenia elektroniczne od komputerów po Hi-Fi i kino domowe. Wracając jednak do samych urządzeń, wybrać możesz między innymi:

telewizor

  • z matrycą LED, OLED (wierne odwzorowanie kolorów i głębia czerni), curved (z zakrzywionym ekranem) i wiele innych;
  • o przekątnej ekranu poniżej 32 cali w przypadku ekranów najmniejszych po te przekraczające 80 cali;
  • ze złączami HDMI, USB, VGA i innymi, które pozwalają na wykorzystanie wszystkich możliwości odtwarzania;

kino domowe – najchętniej wybierane w zestawach

  • amplituner + odtwarzacz Blu-ray i kolumny;
  • amplituner i kolumny;
  • soundbar i speakerbar bezprzewodowy, przewodowy lub zintegrowany z jednostką;

urządzenia audio Hi-Fi (od ang. high fidelity – wysoka zgodność, co oznacza wierne odtwarzanie dźwięków)

  • wieże jako osobne urządzenia oraz w zestawach, na przykład amplituner + kolumny;
  • systemy multiroom, w których jedno urządzenie przesyła dźwięk do wielu innych jednocześni;
  • wzmacniacze, kolumny, słuchawki i wiele innych, które pozwalają cieszyć się muzyką w domowym zaciszu lub w pracy.

Warto skontaktować się z nami również wtedy, gdy potrzebujesz urządzenia audio do Twojego samochodu, a także wszelkich akcesoriów czy okablowania. Nasza pomoc to jednak nie tylko usługi na zasadzie pośrednictwa w sprzedaży sprzętu RTV.

Doradztwo, montaż i serwis w Białymstoku oraz poza miastem

Dbając o wszechstronność usług CPTI zapewniamy fachowe działania w każdej kwestii dotyczącej poszczególnych urządzeń.

9

1. Profesjonalne doradztwo

Każdy wysokiej jakości sprzęt jest teoretycznie świetnie dopasowany do Twoich potrzeb, natomiast znaczenie mają często detale, na które zwracamy uwagę wiedząc, czego dokładnie potrzebujesz. Unikniesz inwestowania w zbędne dodatki, zachowując jednocześnie całą gamę funkcjonalności i innowacji właściwych dla danego modelu telewizora czy kina domowego.

9

2. Fachowe podłączenie

Mowa tutaj głównie o rozwiązaniach, które wymagają integracji z innymi urządzeniami, z Internetem, z systemami działającymi już w domu lub w firmie. Wcześniejsze ustalenia są konieczne między innymi po to, aby nowy nabytek mógł być uzupełnieniem dotychczasowego.

9

3. Obsługa posprzedażowa

Współpracując z doświadczonymi doradcami zapewniamy Klientom profesjonalne usługi również w czasie użytkowania poszczególnych sprzętów. Gdy urządzenia wymagają ponownej konfiguracji, optymalizacji ustawień, dostosowania do nowych wytycznych, możesz skorzystać z doświadczenia specjalistów.

Sprzedaż sprzętu RTV to zatem jedynie część spośród działań, które możemy zaproponować Klientom z Białegostoku i innych miast.

RTV Białystok

Telewizja multiroom lub pojedyncze urządzenia zależnie od potrzeb

Tak jak w przypadku komputerów oraz laptopów, tak też w dziedzinie RTV warto spojrzeć na innowacje. Jedną z godnych rozważenia opcji jest możliwość odbioru telewizji w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Zbiorczy system telewizyjny bazuje na jednostce centralnej, a telewizory połączone są okablowaniem wewnątrz budynku. Bez anten i przewodów na dachu możesz mieć komfort oglądania każdego dnia.

Szeroki wachlarz usług z CPTI

Dajemy możliwość szczegółowego poznania cech wybranych urządzeń w oparciu o fachowe doradztwo, zanim podejmiesz decyzję o zakupie. Za naszym pośrednictwem zlecisz również dostawę, montaż, a w przyszłości – wszelkie prace serwisowe. Zachęcamy do wizyty w naszym biurze w Białymstoku oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

CPTI Sp. z o.o.

ul. Żurawia 71 lok. 2.07

15-540 Białystok

NIP: 966 212 81 00

REGON: 382637075

KRS: 0000773389